شخصیت شناسی با میوه

فرض کنید ظرفی پرازمیوه های سیب،پرتقال،هلو،گلابی،گیلاس،موز،نارگیل،انگور سیاه وآناناس جلوی شماست شما میوه ی مورد علاقتو نو انتخاب کنید تا با شخصیتتون بیشتر آشنا بشید. پرتقال و هلو میوه ها ی مورد علاقه ی من هستن میوه ی مور علاقه ی شما چیه؟


سیب:اگر سیب میوه ی مورد علاقه ی شما است فردی افراطی هستید که از رو انگیزه آنی و بدون فکر قبلی کاری را انجام میدهیدرک گو هستید و از مسافرت لذت می برید میتئانید خیلی خوب رهبری یک گروه را به عهده بگیریدو کارهارا پیش ببرید و اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید که این انگیزه ی شما از نظر اطرافیان بی همتاست.


پرتقال:فردی صبور و پر طاقت هستید که اراده تان بسیار قوی استدوست کار هارا به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهید خجالتی هستید و نزد دیگران قابل اعتمادید شریک زندگی خود را با دقت و تمام احساس قلبی تان انتخاب می نمایید از هر گونه مشاجره و ناسازگاری اجتناب می کنید.


هلو:رفتار دوستانه ای دارید رک گو و پر حرف هستید که به جذابیت شما می افزاید رفتار نا شایست دیگران را خیلی سریع می بخشید و فراموش می کنید برای رفاقت ارزش زیادی قائلید و رگه هایی از استقلال طلبی و بلند پروازی در شخصیت شما دیده میشود که باعث شده شخصی زرنگ و فعال جلوه کنید کمال طلب،احساساتی،صادق و باوفا هستید و دوست ندارید همه ی امیال خود را به دیگران نشان دهید.


گلابی:اگر تمام توجهتان را به کاری معطوف کنید می توانید آن را با موفقیت انجام دهید گاهی در انجام کار هایتان بی ثبات و متغیر هستید و مایلید از نتایج سعی و تلاش خود خیلی سریع مطلع شوید از شرکت در بحث های خوب و مفید لذت می برید بی طاقت هستید و زود هیجان زده می شوید با توجه به این که با سرعت دوستی های خود را به هم میزنید نگهداری رفقا برای شما چندان ساده به نظر نمیرسد.


گیلاس:اگر گیلاس میوه ی مورد علاقه ی شماست زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و الغلب با فراز و نشیب های زندگی روبرو میشوید به جای داشتن درآمدی جزئی به شیوه هی برای دریافت مقدار زیادی پول فکر میکنید ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیت های خلاقانه هستید یک شریک زندگی صادق و با وفا محسوب میشوید ولی ابراز احساسات برایتان کار ساده ای نیست خانه ی شما درحکم پناه گاهتان است و از هیچ چیز به اندازه ی این که در کنار فامیل و افراد مورد علاقه تان باشید لذت نمی برید.


موز:فردی با محبت،ملایم،خونگرم و دلسوزهستید اغلب اوقات از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید و کمی احساس ترس در شما دیده می شود برخی مواقع مردم از اخلاق خوب شما سواستفاده میکنند شریک زندگی خود را تحت هر شرایطی که از نظر روحی و جسمی داشته باشید می پرستید و ارتباط شما با دیگران در وضعیت متعادلی قرار دارد.


نارگیل:جدی،متفکرواندیشمندهستید اگرچه ازروابط اجتماعی تان لذت می برید ولی در انتخاب شریک زندگی بسیار سخت گیر هستیددر کارهایتان سر سختی و سماجت دارید ولی لزوما بی پروا نیستید زیرکی،تیزهوشی وگوش به زنگ بودن از دیگر خصوصیات شماست باید مطمئن شوید که در هر زمینه ای و به ویژه از لحاظ شغلی در راس امور قرار دارید شریک زندگی شما باید فرد باهوشی باشد احساسات در زندگی برای شما مهم است ولی به طور حتم برای شما همه چیز نیست.


انگور سیاه:به طور کلی فرد مودبی هستید به سرعت عصبانی می شوید و خیلی سریع به حال اولیه باز میگردید از زیبایی در هر نوع آن لذت می برید فرد محبوبی هستید شما سرشت خونگرم و سخاوتمند دارید میل زیادی برای زندگی در شما موج می زند و از انجام هر کاری که می کنید لذت می برید شریک زندگیتان باید در هیجانات شما سهیم شود و از پیشنهاداتتان لذت ببرد.


آناناس:به سرعت تصمیم می گیرید و درانجام کارهایتان سریع و چابک هستید تغیرات شغلی شما را نمی ترساند که این موضوع یکی از برتری های شخصیت شماست توانایی استثنایی در انجام کارهایتان دارید و از حجم زیاد وضایف اطرافتان نمی هراسید سعی دارید در روابط خود با دیگران متکی به نفس،صادق و درستکار باشید دوستان خود را خیلی سریع انتخاب نمی کنید ولی اگر شخصی را بر گزینید تا آخر عمر با شما خواهد بود به ندرت احساساتی می شوید و شریک زندگی تان اغلب تحت تاثیر یکرنگیتان قرار می گیرد ولی اجازه ندهید که به دلیل عدم توانایی شما در ابراز محبت نا امید شود.

/ 55 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد سينا

سلام وقت بخير وب خوبی داری موفق باشی به منم سر بزن

علی

سلام من اولين باره اومدم تمام لذت های دنيا واسه زمانی است که اصلا انتظار شو نداری و لذتی بالاتر از دوست داشتن نيست حالا که انتظار شو نداری از ته قلب دوستت دارم واقعا وبلاگ قشنگی لطف کن به من سر بزن... موفق و مويد باشی...

علي

سلام بسيار ازت ممنونم که به من سر زدی خدا با داشتن اون همه ستاره به قدرتش نمی نازه ولی من با داشتن تو به همه دنيا می نازم حتما برام آپ بزار

علی

سلام خوبی؟ من خوبم خواستم باهات شوخی کنم آپ کردم حتما به من سر بزن بای

محمد سينا

من مرد تنهای شبم مهر خاموشی بر لبم تنها و غمگین رفته ام دل از همه گسسته ام تنهای تنها غمیگن و رسوا تنها و بی فردا منم من مرد تنهای شبم سد سه مانده بر لبم از شهر تو من رفته ام کوله بارم را بسته ام بی فکر فردا با خود وتنها عابر این شبها منم

محمدرضا

سلام سحر جان بابت لينک ممنون منم لينکتون کردم ميتونين باين و مشاهده کنين و آپ هم کردم منتظر نظرات دلگرمتون به مطالبم هستم برای ارتباط آنلاين به آيدی زير پيم بدين WEEK_LOVELY1

حميـــــــــد

سلام.اين ديگه آخرش بود! حالا من پرتقال دوس دارم موزم همين سيب هم آره يعنی در واقع غير گيلاس همشونو دوس دارم من چه جوری ميشم؟؟